Przedszkole Nr 370 w Warszawie

Nasi pracownicy

Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie drogi wychowawcę, zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu siły i zapału, koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia....."

(M. Debesse)

Przedszkole Nr 370 w Warszawie działa od 1983 roku. Ma siedzibę w dużym, okazałym budynku, stojącym w centralnym punkcie osiedla Gocław-Lotnisko. Wspólnie z Gimnazjum Nr 28 tworzy wspólny kompleks oświatowy.
Przedszkole nasze przez swoje położenie, jest placówką mocno wyeksponowaną. Od reszty obiektu odizolowane jest jednak samodzielnym ogrodzeniem, odrębnym wejściem i terenem ogrodu. Mieści się w przestronnych, bardzo widnych pomieszczeniach. Jest dużą jedenastooddziałową placówką. Przedszkole ma dużą szatnię, obszerny korytarz i wiele dodatkowych pomieszczeń. Posiada dużą kancelarię, gabinet dyrektora, pokój dydaktyczny i dwa pomieszczenia socjalne. Ogródek przedszkolny to z kolei enklawa zieleni wśród betonowego osiedla. Jest wspaniale zadrzewiony, a kilkunastoletni żywopłot stanowi doskonałą izolację od terenów przyległych. Przed kilkoma laty ogródek został wyposażony w ekologiczny sprzęt ogrodowy do zabaw zręcznościowych. Dla młodszych dzieci przygotowano olbrzymią piaskownicę i zjeżdżalnię. Ogród przedszkolny zajmuje 3300 m2  i jest ozdobą naszego osiedla.

Godziny otwarcia przedszkola 6.30 - 17.00.

Odpłatność za przedszkole

Rodzaj opłaty

Kwota [zł]

Opłata stała

zgodnie z aktualną uchwałą Rady m.st. Warszawy

Ubezpieczenie dziecka

(jednorazowa opłata roczna)

Dzienna stawka żywieniowa

Terminy wnoszenia opłat umieszczane są na tablicy informacyjnej dla rodziców.

Od dnia 1 września 2003 roku obowiązki dyrektora pelni mgr Grażyna Kuczbajska. Wicedyrektorem jest Jadwiga Kudybińska.

Kadra naszego przedszkola liczy 34 nauczycielki

Nauczyciele stazysci:   Agnieszka Gerhart-Lisiecka, Karolina Kisiolek, Natalia Kostrzewa, Monika Lazewska, Monika Pers - logopeda, Magdalena Pluska - nauczyciel j.angielskiego, Aleksandra Siekowska.

Nauczyciele kontraktowi:   Elżbieta Kosman, Milena Huba, Katarzyna Kazimierska-Mazus,Magdalena Przygoda - nauczyciel j.angielskiego, Greta Rak - logopeda, Edyta Romanska, Marzena Swiatek - Brzezinska, Malgorzata Wasilewska, Marcelina Szczyglowska (nauczyciel logopeda), Lucyna Afeltowicz (nauczyciel rytmiki).

Nauczyciele mianowani:
Aneta Gurtatowska, Lena Koltun, Jadwiga Kudybinska (wicedyrektor), Anna Struzik (urlop rodzicielski), Anna Golec, Malgorzata Mroz, Kamila Palys, Paulina Slawinska, Edyta Borzecka.

Nauczyciele dyplomowani:  Iwona Kaniewska, Grażyna Kuczbajska (dyrektor), Beata Pacana, Urszula Prysak, Magdalena Poloczek (nauczyciel logopeda - urlop rodzicielski), Monika Lysiak, Beata Sobczak, Danuta Sobczak-Kaczorek, Izabela Wiktorowicz, Lidia Zienkiewicz - psycholog.

Informacje o czasie pracy specjalistów zatrudnionych  w placówce:

Psycholog:

mgr Lidia Zienkiewicz

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16 przy ul. Siennicka 40 (wizyty po wcześniejszym umówieniu) Tel. (22) 610-21-32
pon. 15.00 - 19.00
śr. 15.00 - 18.00